PTT Kişi Başı 2 Bin TL Dağıtıyor

PTT Çalışanşlarına 2 Bin TL
PTT 2 Bin TL Destek

PTT A.Ş, korona virüs döneminde, Türkiye’nin her köşesinde kendi hayatlarını hiçe sayarak özveri ile vatandaşa hizmet veren, gece gündüz demeden çalışan PTT çalışanlarından, “gişe ve dağıtım” alanlarında çalışan PTT Personeline 2 Bin TL teşvik ödemesi yapılacağını duyurdu. “Ekonomi Paneli” Olarak Bu Karara Tam Destek!

PTT Çalışanlarına 2 Bin TL!

PTT A.Ş genel müdürü Hakan Gülten tarafından yapılan açıklamada; PTT’nin, 180 yıldır her türlü zor koşulda Türkiye’nin lokomotifi konumunda olduğunu ve PTT çalışanları için önemli bir karar alarak uygulamaya geçirildiği belirtildi.

“Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatı, Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız sn. Adil KARAİSMAİLOĞLU tarafından korunan kararlılık ve desteklemeleri neticesinde fedakar PTT Çalışanlarına 2 bin TL “Katkı Ödemesi” yapacağız.”

“Verilen Hizmet Para İle Ölçülemez”

Böyle dönemlerde verilen hizmetin karşılığı para ile ödenmez. Personele yapılan bu katkının, başarı ve özverililerinin ödülü olarak düşünülmelidir. Gişe ve dağıtım alanlarının her bir noktasında çalışan personelin, verilen hizmeti aksatmamak uğruna büyük bir özveri ve çaba harcadığının da altını çizen Gülten, PTT olarak çalışanları ile beraber her türlü zor koşulda ülkesinin yanında olacağını belirtti.

Ekonomi Paneli, PTT Çalışanlarının Yanında

Ekonomi Paneli; PTT çalışanları için alınan bu karardan mutluluk duydum. Bu kararın, diğer kargo şirketlerine de örnek olmasını, Korona Virüs sürecinde gece gündüz demeden ve kendi sağlığını hiçe sayarak fedakarca çalışan personeline gerekli olan desteği vermesini ümit ediyorum.

Sokağa çıkmaya korkan insanların alışverişlerini internetten yapması, kargo şirketlerinde ki yoğunluğu arttırdı. İnsanlar evlerinden çıkmaya korkarken, sokakta korkusuzca ve fedakarca kendi canlarını hiçe sayan; insanların ayağına kadar hizmet götüren bu kişilere verilecek olan desteğin çok görülmemesi gerektiğini düşünüyorum.

Ülkenin Koruyucularını Unutmayın!

Ülke olarak zor günlerden geçtiğimiz bu günlerde, sokakta çalışmak zorunda olan binlerce insan var. Bu insanların, zor günlerde her zaman ülkesinin yanında olacağını bu dönemde görmüş olduk. Özellikle, ülkenin her daim koruyucusu olan polis ve askerlere de gerekli desteğin verilmesi büyük önem arz etmektedir. Zira, şu ana kadar herhangi bir destek duyurusu bile yapılmadığı aşikardır.

Düşüncelerinizi yorum kısmına yazmayı unutmayınız…

yorum yapan ilk kişi olun! ile ilgili "PTT Kişi Başı 2 Bin TL Dağıtıyor"

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayımlanmayacak.


*